KURUMSAL


Hakkımızda

Basınçlı tank imalatı birçok insana göre sacı kıvırıp iki bombeyi kaynatmaktan ibaret olarak görülse de esasında her metrekaresinde alın teri ve emeğin bulunduğu kaynak teknolojisinden malzeme bilgisine, imalat bilgisinden mühendislik bilgisine, mekaniğinden otomasyonuna ve montajına üretimin her anında bilgi ve tecrübe gerektiren ve saygı duyulması gereken bir iş olduğu aşikardır.

1991 yılında kurulan firmamız, sektöründe yüksek kalite ve mühendislik ile birlikte müşteri ihtiyacına yönelik üretim ve inovasyon çalışmalarına sektöre adım attığı ilk günkü heyecanla devam etmektedir.
Yeteneklerimiz

Elde edilen bilgi ve deneyimlerin ışığında kurulduğumuz günden itibaren "Hava Kazanı, Boyler, Akümülasyon Tankı, Hidrofor, Genleşme Tankı, Denge Tankı, Seperatör Tankları, Buffer Tankı, Eşanjör, Akaryakıt Tankı, Kalorifer Kazanı ve Patentli veya Faydalı Ürün" imalatları yapmaktayız.

Basınçlı kaplar sektörünün gizli kahramanı "ÇKS Çelik Kazan Sanayi" ailesi olarak 26 yılı aşkın süredir karşılaştığımız güçlükler, uyguladığımız metotlar ve görüşlerimizle siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına çözüm üretmekteyiz. Tecrübe ve birikimlerimizle endişelenmemenizi ve zamanınızı en iyi şekilde kullanabilmenizi sağlamaktayız.
Kapasite

ÇKS Çelik Kazan Sanayi bir aile şirketi olup, daima ulaşıp sorunlarınızı çözebileceğiniz profesyonel bir ekiple çalışmaktadır.

700 metrekare kapalı alana sahip fabrikamızda ;

Otomatik Toz Altı, Otomatik Gaz Altı, Silindirik Büküm Makinesi, Hidrostatik Test Düzeneği, Otomatik Kaynak Ağzı Açma Makinesi, Boru Büküm Makinesi, 10 Ton Kapasiteli Vinçler ve Şerit Testere Makinesi bulunmaktadır.
Mühendislik

26 yılı aşkın süredir kazandığımız tecrübeyle doğru dizany kodları, malzeme seçimi, imalat süreci ve test sürecini çok iyi biliyoruz.

Projenin belirlenen standartlarla birlikte nonlineer ve burkulma analizleri yapılıp optimum çözümlerle tasarım ve imalatını tamamlayarak kimsenin vaktini boşa harcamıyoruz.

Kısacası basınçlı tank satın alma’yı yapılacaklar listenizden çıkarıp imalattan sevkiyata bize güvenebilmenizi sağlıyoruz.